Profesjonalne doradztwo w dziedzinie rozwiązań IT dla firm

Świadczymy naszym klientom usługi związane z doradztwem dotyczącym wyboru zestawu narzędzi informatycznych, które będą w stanie optymalnie wesprzeć funkcjonowanie biznesu. Posiadamy rozległą wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów oraz wieloletnie doświadczenie branżowe, w tym praktyczną znajomość potrzeb i oczekiwań użytkowników, zbudowaną w oparciu o dużą liczbę przeprowadzonych przez nas wdrożeń.

Nasze usługi doradcze rozpoczynamy od rozpoznania profilu firmy klienta, jej struktury i branży. Identyfikujemy procesy biznesowe jakie mają w niej miejsce, a następnie wskazujemy narzędzia informatyczne, które mogą wesprzeć realizację tych procesów. Przedstawiamy możliwe warianty alternatywne, uwydatniamy znaczenie zastosowanych technologii, omawiamy możliwości integracji proponowanych rozwiązań. Dostosowujemy propozycję do finansowych możliwości klienta.

Pełna komplementarność

Świadczone przez nas usługi doradcze obejmują nie tylko wskazanie najbardziej właściwych w danym wypadku rozwiązań sprzętowych bądź programowych, ale także sporządzenie planu ich wdrożenia, w tym kosztorysu zakupów i harmonogramu implementacji. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy etap – od konsultingu, przez dostarczenie licencji na oprogramowanie, po instalację i konfigurację całości w firmie klienta. Nasze doradztwo opiera się na realnych danych i naszym długoletnim doświadczeniu.

Planowanie od zera bądź rozwój istniejącej bazy

Wielu z naszych klientów to mikro-przedsiębiorcy, pragnący wdrożyć w swojej firmie pierwszy system ERP bądź rozwiązanie wspierające sprzedaż. Tego rodzaju klientom oferujemy wsparcie obejmujące przekazanie podstaw wiedzy dotyczącej systemów informatycznych dla biznesu, zanim przejdziemy do przedstawienia adekwatnej palety produktów.

Drugą grupę stanową przedsiębiorcy, którzy korzystają już z jakiegoś rodzaju oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie firmy. W takim przypadku jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie, które nie tylko wychodziłoby naprzeciw oczekiwań funkcjonalnych, ale także – w miarę możliwości – zapewniało firmie nieprzerwaną pracę oraz możliwość migracji danych.

W jednym i w drugim przypadku proponowane przez nas rozwiązania są w stanie przenieść działanie firmy klienta na nowy poziom funkcjonalności i konkurencyjności rynkowej.