Doświadczony, energiczny team

Zespół pracowników B2B Technologie tworzą zarówno doświadczeni eksperci branży oprogramowania dla biznesu, mogący poszczycić się wieloletnim stażem i dużą liczbą wdrożonych projektów, jak też młodsza kadra specjalistów, wnosząca do naszej działalności energię, nowe spojrzenie i nowe umiejętności. Nasz personel nieustannie podnosi swoje kompetencje, odbywając systematycznie szkolenia dotyczące nowych produktów i technologii, śledząc rynkowe nowinki, analizują aktualne trendy i wymieniając uwagi z użytkownikami systemów. Dzięki temu, jako firma jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe wsparcie, oparte na sumie kompetencji naszych pracowników.

Analizujemy, doradzamy, sprzedajemy

Nasi doradcy klienta i specjaliści ds. sprzedaży posiadają dogłębną i ustawicznie aktualizowaną wiedzę na temat oferowanych przez nas rozwiązań. Współpracujemy ściśle z firmą Comarch – liderem produkcji oprogramowania dla biznesu w Polsce, a także z renomowanymi producentami kas fiskalnych i innych urządzeń wspierających sprzedaż, takimi jak Novitus czy Posnet. Nasi eksperci znają szczegółowo możliwości produktów i sposoby ich integracji – analizując profil firmy klienta i jej potrzeby, są w stanie optymalnie dopasować do nich narzędzia, oferujące oczekiwaną funkcjonalność, z uwzględnieniem możliwości finansowych nabywcy.

Gotowi na wdrożenia i opiekę techniczną

Dedykowany zespół naszych pracowników, specjalizujący się we wdrożeniach systemów, jest w stanie wesprzeć każdego klienta, wykonując instalację i konfigurację sprzętu oraz oprogramowania w siedzibie jego firmy. Nasi eksperci mają praktykę w szybkim identyfikowaniu i usuwaniu problemów. Większość prac serwisowych prowadzimy na miejscu u klienta, część zadań – w razie potrzeby, jeśli jest to możliwe – wykonujemy w formie zdalnej.

Projektujemy i kodujemy

W skład naszego zespołu wchodzi także osobne grono, skupiające się na projektowaniu aplikacji i pisaniu kodu programów. Nasi programiści specjalizują się w technologiach umożliwiających daleko posuniętą integrację narzędzi IT, w tym w technologiach webowych i mobilnych. Koderzy i testerzy oprogramowania posiadają duże doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń, zwiększających standardową funkcjonalność systemów ERP – także na indywidualne zamówienie klienta.