Aplikacje szyte na miarę

Systemy ERP, takie jak Comarch ERP Optima, posiadają bardzo rozbudowaną funkcjonalność, która dodatkowo może być powiększana przez dostępne w sprzedaży moduły rozszerzające i usługi chmurowe. Spora lista tego typu dodatkowych aplikacji jest w stanie zaspokoić różne swoiste potrzeby użytkowników, wynikające np. z branży, w której działa ich firma. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy potrzeby klienta są na tyle specyficzne, że nie znajdują one odpowiedzi w oferowanych na rynku gotowych narzędziach – w takiej sytuacji rozwiązaniem jest stworzenie aplikacji na indywidualne zamówienie.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni inżynierowie oprogramowania, posiadający nie tylko rozległą wiedzę w zakresie projektowania aplikacji i programowania, ale także ciągłą styczność z użytkownikami oprogramowania biznesowego, przekazującymi swoje cenne uwagi i sugestie. Dzięki temu posiadamy odpowiedni know-how i jesteśmy w stanie, na życzenie klienta, stworzyć od podstaw dedykowaną aplikację, w oparciu o indywidualnie sformułowane oczekiwania funkcjonalne, ściśle dopasowaną do profilu i potrzeb konkretnej firmy.

Adekwatnie do potrzeb

Pisanie specjalistycznych programów na zamówienie pojedynczej firmy wiąże się co prawda z inicjalnymi kosztami, owocuje jednak stworzeniem i wdrożeniem rozwiązania, które jest optymalnie dostosowane do jej wewnętrznych procesów biznesowych. W rezultacie wynikowy system pozwala na daleko idące usprawnienie pracy i wypływające z tego długofalowe oszczędności finansowe.

Tworzone przez zespół programistów B2B Technologie aplikacje i rozszerzenia sprawdzają się szczególnie w sytuacjach, gdzie rutynowo wykonywane były powtarzalne czynności, których wydajność można zwiększyć przez zautomatyzowaną wymianę informacji.

Ekspercka znajomość ekosystemu Comarch

B2B Technologie specjalizuje się przede wszystkim we wdrażaniu rozwiązań klasy ERP dostarczanych przez Comarch – wiodącego dostawcę oprogramowania dla biznesu w Polsce. Nasza gruntowna znajomość linii produktów tego producenta przekłada się także na większą biegłość w tworzeniu własnych dodatków funkcjonalnych. Tworzone przez nas aplikacje na indywidualne zamówienie współdziałają w integracji z najpopularniejszym w naszym kraju systemem ERP dla małych i średnich firm – Comarch ERP Optima.